Anunt Important - Adrese institutionale studenti UBB

Miercuri 13 Septembrie 2023 08:35:03

Anunt Important Conturi Institutionale Studenti

Din motive obiective ce țin de gestiunea licențelor Microsoft Office 365 pentru studenți, în data de 31 octombrie a acestui an, Direcția Tehnologiei Informației și Comunicațiilor (DTIC) va șterge contul și, implicit, adresa ta de e-mail instituțională din domeniul stud.ubbcluj.ro în cazul în care în acel moment nu vei mai fi înmatriculat la un program de studii la UBB. Prin urmare, în cazul în care nu vei continua studiile la UBB în acest an universitar, te sfătuim ca până în data de 30 octombrie să îți salvezi pe alte dispozitive (sau în alte conturi) toate datele pe care le ai stocate în contul tău din domeniul stud.ubbcluj.ro (email, OneDrive, Teams etc). Dacă în octombrie vei fi în continuare student la UBB (inclusiv în prelungire de studii), atunci contul și adresa ta de e-mail instituțională din domeniul stud.ubbcluj.ro vor rămâne active.

Miercuri 13 Septembrie 2023 08:35:03