Conferinta de lansare proiect practica

Joi 02 August 2018 08:37:32

Dragi studenți,

Sunteți invitați să participați la conferința de lansare a proiectului POCU/90/6.13/6.14/109172, cu titlul ”Imbunătăţirea potenţialului de absorbţie pe piaţa muncii a studenţilor prin stagii de practica de calitate”. Conferința va avea loc, marți, 13.11.2018, ora 14, în Aula Facultății de Științe Economice și Gestiunea Afacerilor, str. Teodor Mihali, nr. 58-60.

Acest proiect vine în sprijinul activității voastre de practică prin câteva avantaje importante care, sperăm, că vor duce la creșterea oportunităților voastre de angajare.

Sunteți așadar așteptați la această conferință pentru a afla afla detalii suplimentare. Sunt vizați în special studenții anului II, dar sunt bineveniți și studenții celorlalți ani de studiu.

Mai multe detalii găsiți pe site-ul facultății:

Joi 02 August 2018 08:37:32