Deschiderea Anului Universitar 2020-2021

Vineri 25 Septembrie 2020 08:19:33

Deschiderea festivă a anului universitar 2020-2021 la Facultatea de Business va avea loc on-line luni, 28.09.2020, începând cu ora 14:00. La deschiderea festivă sunt rugați să participe toți studenții anului I nivel licență și master, indiferent de specializare, formă de învățământ și linie de studiu, inclusiv studenții de la Extensia Bistrița.

Pentru a participa la deschidere, studenții sunt rugați să parcurgă următorii pași:

1. Accesați link-ul următor (sau copiați-l în browserul dumneavoastră de internet): link

2. Selectați opțiunea Alăturați-vă folosind aplicația Întâlniri Skype (web)/Join using Skype Meetings App.

3. Instalați aplicația Întâlniri Skype (web)/Join using Skype Meetings App și apoi deschideți aplicația.

4. În fereastra care se va deschide sunteți rugați să vă treceți numele complet și apoi să apasați Join.

5. Participarea la conferință nu va fi disponibilă de pe dispozitive mobile (deoarece necesită instalarea aplicației și autentificarea).

Conducerea Facultății de Business

Vineri 25 Septembrie 2020 08:19:33