EIT Food RIS Atelier de Implicare a Consumatorilor

Luni 01 Noiembrie 2021 00:15:32

Vă invităm să participați la o întâlnire online dedicată companiilor interesate de inovarea produselor și serviciilor lor: pe Zoom, în 17 noiembrie 2021, ora 9 a.m. (timp de 2-3 ore).

Întâlnirea se desfășoară în cadrul proiectului EIT Food RIS Atelier de Implicare a Consumatorilor/ EIT Food RIS Consumer Engagement Labs, 2019-2021. Proiectul urmărește crearea unor combinații inovatoare de caracteristici și beneficii ale produselor testate. Proiectul EIT Food RIS Consumer Engagement Labs are loc în paralel în 14 țări ale Uniunii Europene (UE) și este finanțat de European Institute of Technology (EIT; UE). În Romania, proiectul este implementat de Universitatea Babeș-Bolyai, Cluj-Napoca, sub coordonarea Universității din Varșovia, Polonia.

Mai multe detalii despre eveniment puteti gasi in fisierul atasat:

Invitatie EIT - Logo nou

Luni 01 Noiembrie 2021 00:15:32