Recrutare studenti program Student Democracy

Marți 15 Martie 2022 19:49:39

Facultatea de Business organizeaza in perioada 28 Martie – 1 Aprilie 2022, a patra editie a Programului SUBFLY-Students Democracy, in cadrul Proiectului 19-COP-0042, finantat prin Granturile EEA 2014-2020.

Actiunile proiectului vor avea loc in Cluj-Napoca.

Vor fi organizate cursuri, sustinute de profesori norvegieni, avand teme din ariile intercultural management si stiinte politice.

Vor avea loc interactiuni cu mediul privat pentru a experimenta transferul conceptelor teoretice inspre practica.

Studentii nivelului licenta, interesati sa participe la activitatile programului sunt rugati sa trimita un email pe adresa traian.luca@ubbcluj.ro pana la data de 22.03.2022, in care sa mentioneze date de contact (nr de telefon, e-mail), an de studiu si specializarea.

director proiect

dr. Ionut Traian LUCA