Oups!

Totul este aproape gata!

Timpul de încarcare este neobișnuit de mare
Această problemă poate fii cauzată de o conecțiune slabă la internet
sau de downloadarea fișierelor cache la prima accesare a website-ului

...
...

Ramona Răchişan
Profesor dr. habilitat

@tbs.ubbcluj.ro ramona.rachisan@tbs.ubbcluj.ro

...
...

Ioan Alin Nistor
Conferentiar dr.

@tbs.ubbcluj.ro ioan.nistor@tbs.ubbcluj.ro

...
...

Cornelia Pop
Profesor dr.

@tbs.ubbcluj.ro cornelia.pop@tbs.ubbcluj.ro

...
...

Dacinia Crina Petrescu
Conf. dr.

@tbs.ubbcluj.ro crina.petrescu@tbs.ubbcluj.ro

...
...

Dragos Paun
Conferentiar dr.

@tbs.ubbcluj.ro dragos.paun@tbs.ubbcluj.ro

...
...

Partenie Dumbravă
Profesor dr.

@tbs.ubbcluj.ro part.dumbrava@tbs.ubbcluj.ro

...
...

Gabriela Petruşel
Conferentiar dr.

@tbs.ubbcluj.ro gabriela.petrusel@tbs.ubbcluj.ro

...
...

Mihaela Tutunea
Conf. univ.

@tbs.ubbcluj.ro mihaela.tutunea@tbs.ubbcluj.ro

...
...

Veronica Rus
Conferentiar, dr.

@tbs.ubbcluj.ro veronica.rus@tbs.ubbcluj.ro