Oups!

Totul este aproape gata!

Timpul de încarcare este neobișnuit de mare
Această problemă poate fii cauzată de o conecțiune slabă la internet
sau de downloadarea fișierelor cache la prima accesare a website-ului

...
...

Smaranda Adina Cosma
Profesor Dr. habilitat

@ubbcluj.ro smaranda.cosma@ubbcluj.ro

...
...

Dacinia-Crina Petrescu
Profesor Dr. habilitat

@ubbcluj.ro crina.petrescu@ubbcluj.ro

...
...

Ramona Răchişan
Profesor dr. habilitat

@ubbcluj.ro ramona.rachisan@ubbcluj.ro

...
...

Cornelia Pop
Profesor dr.

@ubbcluj.ro cornelia.pop@ubbcluj.ro

...
...

Dragos Paun
Conferentiar dr.

@ubbcluj.ro dragos.paun@ubbcluj.ro

...
...

Partenie Dumbravă
Profesor dr.

@ubbcluj.ro partenie.dumbrava@ubbcluj.ro

...
...

Gabriela Petruşel
Conferentiar dr.

@ubbcluj.ro gabriela.petrusel@ubbcluj.ro

...
...

Mihaela F. Tutunea
Conferentiar dr.

@ubbcluj.ro mihaela.tutunea@ubbcluj.ro

...
...

Veronica Rus
Conferentiar, dr.

@ubbcluj.ro veronica.rus@ubbcluj.ro