Oups!

Totul este aproape gata!

Timpul de încarcare este neobișnuit de mare
Această problemă poate fii cauzată de o conecțiune slabă la internet
sau de downloadarea fișierelor cache la prima accesare a website-ului

...
...

Sorin Berinde
Conferentiar dr.

@ubbcluj.ro sorin.berinde@ubbcluj.ro

...
...

Liciniu Alexandru Kovács
conf.dr.ing.

@ubbcluj.ro liciniu.kovacs@ubbcluj.ro

...
...

Monica Maria Coros
Conf. univ. dr

@ubbcluj.ro monica.coros@ubbcluj.ro

...
...

Larissa Batrancea
Conferenţiar dr.

@ubbcluj.ro larissa.batrancea@ubbcluj.ro

...
...

Monica Ionaş
Lector dr.

@ubbcluj.ro monica.ionas@ubbcluj.ro

...
...

Cristina Fleseriu
Conferentiar Dr.

@ubbcluj.ro cristina.fleseriu@ubbcluj.ro

...
...

Daniela Cîmpean
Lector dr.

@ubbcluj.ro dana.cimpean@ubbcluj.ro

...
...

Cristina Balint
Lector dr.

@ubbcluj.ro cristina.balint@ubbcluj.ro

...
...

Iustin Pop
Lector dr.

@ubbcluj.ro iustin.pop@ubbcluj.ro