Oups!

Totul este aproape gata!

Timpul de încarcare este neobișnuit de mare
Această problemă poate fii cauzată de o conecțiune slabă la internet
sau de downloadarea fișierelor cache la prima accesare a website-ului

...
...

Teodora Avram
Bibliotecar I

@tbs.ubbcluj.ro teodora.avram@tbs.ubbcluj.ro

...
...

Alin Muntean
Inginer de sistem

@tbs.ubbcluj.ro alin.muntean@tbs.ubbcluj.ro

...
...

Daniela Muresan
Administrator financiar II

@tbs.ubbcluj.ro dana.muresan@tbs.ubbcluj.ro

...
...

Alexandru Medelean
cadru didactic asociat

@tbs.ubbcluj.ro alex.medelean@tbs.ubbcluj.ro

...
...

Radu Stoicoviciu
Cadru didactic asociat

@gmail.com radu.stoicoviciu@gmail.com

...
...

Sven Laudien
Profesor asociat

@tbs.ubbcluj.ro sven.laudien@tbs.ubbcluj.ro

...
...

Ionut Cazan
Asist. univ. drd.

@tbs.ubbcluj.ro ionut.cazan@tbs.ubbcluj.ro

...
...

Emanuel Emil Savan
Asist. univ. dr.

@tbs.ubbcluj.ro emanuel.savan@tbs.ubbcluj.ro

...
...

George Cordos
Asistent

@tbs.ubbcluj.ro george.cordos@tbs.ubbcluj.ro