Oups!

Totul este aproape gata!

Timpul de încarcare este neobișnuit de mare
Această problemă poate fii cauzată de o conecțiune slabă la internet
sau de downloadarea fișierelor cache la prima accesare a website-ului

...
...

Alin Muntean
Inginer de sistem

@ubbcluj.ro alin.muntean@ubbcluj.ro

...
...

Teodora Avram
Bibliotecar I

@ubbcluj.ro teodora.avram@ubbcluj.ro

...
...

Daniela Muresan
Administrator financiar II

@ubbcluj.ro daniela.muresan@ubbcluj.ro

...
...

George Cordoș
Asistent Universitar

@ubbcluj.ro george.cordos@ubbcluj.ro

...
...

Ionut Calin Cazan
Asist. univ. drd.

@ubbcluj.ro ionut.cazan@ubbcluj.ro

...
...

Emil Emanuel Savan
Asist. univ. dr.

@ubbcluj.ro emanuel.savan@ubbcluj.ro

...
...

Elisabeta Butoi
Profesor

@ubbcluj.ro elisabeta.butoi@ubbcluj.ro

...
...

Alexandru Medelean
cadru didactic asociat

@tbs.ubbcluj.ro alex.medelean@tbs.ubbcluj.ro

...
...

Radu Stoicoviciu
Cadru didactic asociat

@gmail.com radu.stoicoviciu@gmail.com