Lector Dr., Prodecan al Facultatii de Business

@ubbcluj.ro aurelian.sofica@ubbcluj.ro

Discipline: Managementul resurselor umane

Miercuri 15:00-16:00

Programarile se fac in MS Teams in clasa dedicata: Consultatii - Aurelian SOFICA, Cod clasa: 5vum2a3

Joi 15:00-16:00

Programarile se fac in MS Teams in clasa dedicata: Tutorat - 1201 - Aurelian SOFICA, Cod clasa: w8aluxp

Salut! Leadership, Managementul Resurselor Umane, International Human Resources și Sociology of Tourism, sunt materiile pe care le predau într-un mediu multicultural. Am un doctorat în sociologie, iar implicarea și interesele mele profesionale triangulează trei domenii: educație, afaceri și organizații non-profit. Universitatea Babeș-Bolyai, Facultatea de Afaceri, Cluj-Napoca este o mare parte a identității mele profesionale, împreună cu Ecole de Management de Normandie cu care colaborez din 2012 în calitate de lector invitat în campusurile Le Havre/Franța și Oxford/Marea Britanie.