Oups!

Totul este aproape gata!

Timpul de încarcare este neobișnuit de mare
Această problemă poate fii cauzată de o conecțiune slabă la internet
sau de downloadarea fișierelor cache la prima accesare a website-ului

...
...

Valentin V. Toader
Conferentiar dr., Decan al Facultatii de Business

@ubbcluj.ro valentin.toader@ubbcluj.ro

...
...

Marius-Dan Gavriletea
Profesor dr. habilitat, Prodecan al Facultatii de Business

@ubbcluj.ro marius.gavriletea@ubbcluj.ro

...
...

Aurelian Sofică
Lector Dr., Prodecan al Facultatii de Business

@ubbcluj.ro aurelian.sofica@ubbcluj.ro

...
...

Oana-Adriana Gica
Conferentiar. dr, Director Departament Servicii de Ospitalitate

@ubbcluj.ro oana.gica@ubbcluj.ro

...
...

Ioan Cristian Chifu
Profesor dr., Director Departament Business

@tbs.ubbcluj.ro cristian.chifu@tbs.ubbcluj.ro

...
...

Ioan-Alin Nistor
Conferentiar dr.

@ubbcluj.ro ioan.nistor@ubbcluj.ro

...
...

Adina Negruşa
Profesor dr. habilitat, Coordonator Departamental ERASMUS

@tbs.ubbcluj.ro adina.negrusa@tbs.ubbcluj.ro

...
...

Marius Bota
Conferentiar dr., Director de Studii AASO-ID

@tbs.ubbcluj.ro marius.bota@tbs.ubbcluj.ro

...
...

Ionuţ Luca
Lect. dr., Director de Studii AA-ID

@ubbcluj.ro traian.luca@ubbcluj.ro